Merendeel bushaltes van De Lijn niet aangepast

De Lijn: “Rolstoelgebruikers moeten net als iedereen een rit kunnen maken wanneer ze zelf willen.” Merendeel haltes echter niet aangepast

De Lijn wil een einde maken aan de reservatieplicht van rolstoelgebruikers voor bus en tram. De Vlaamse vervoersmaatschappij start met een proefproject op vijf meer mobiele lijnen, eentje in elke Vlaamse provincie. Dat heeft De Lijn vandaag gemeld. Uit cijfers blijkt echter dat de meeste haltes niet aangepast zijn aan mensen met een handicap. De oplossing daarvoor bevindt zich bij de wegbeheerders.

Lees meer via: https://www.hln.be/nieuws/binnenland/de-lijn-wil-reservatieplicht-voor-rolstoelgebruikers-afschaffen~a420724a/

Delen
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this page

  1. De Lijn – Is mijn halte toegankelijk?22-11-2017 12:11:21
  2. Merendeel bushaltes van De Lijn niet aangepast19-11-2017 05:11:15
  3. Handicap? 5% van bushaltes aangepast voor blinden en slechtzienden19-11-2017 02:11:29
  4. Slechts klein aantal haltes van De Lijn toegankelijk voor mensen met beperking10-08-2017 06:08:55
  5. Beperking? 90% haltes ontoegankelijk10-08-2017 06:08:17
  6. Vlaamse bushaltes zijn te weinig toegankelijk01-04-2017 08:04:18
  7. “Zonder bus geraak ik niet op mijn werk”20-07-2016 07:07:21
  8. Tongeren – Volgende week start herinrichting bushaltes aan Bilzerpoort02-04-2016 08:04:38
  9. Tongeren – Herinrichting bushaltes aan Bilzerpoort start volgende week02-04-2016 08:04:58
  10. Oproep toegankelijkere bus- en tramhaltes27-02-2016 09:02:04
  11. Auditieve en visuele tramhalteaankondiging – Vlaamse Regering : De Lijn start aankoopprocedure 146 trams26-09-2015 12:09:11
  12. Blinde fan van Willy Sommers moet 4 km stappen naar concert in Postel26-09-2015 12:09:11
  13. Fluostickers voor bus en tram26-09-2015 12:09:11
  14. Beringen – Aanleg nieuw busstation van start26-09-2015 12:09:11
  15. Blinde fan stapt 4 km om concert bij te wonen26-09-2015 12:09:11
  16. Kleuren-tv geeft info over bus en tram26-09-2015 12:09:11
  17. Turnhout – Stad maakt openbaar vervoer toegankelijker26-09-2015 12:09:11
  18. Metrostation Diamant in Antwerpen officieel heropend26-09-2015 12:09:11
  19. Slechtzienden niet tevreden met nieuwe look MIVB26-09-2015 12:09:11
  20. Brusselaars mogen metrostations keuren op website26-09-2015 12:09:11
  21. Gent: Tramtunnel aan station zit vol hindernissen26-09-2015 12:09:11
  22. Elk dorp met bus bereikbaar voor mensen met handicap26-09-2015 12:09:11
  23. Toegankelijkheid bushaltes in Neerpelt26-09-2015 12:09:11
  24. Blinde kinderen ontdekken rijtuigen MIVB26-09-2015 12:09:11
  25. Slechtzienden klagen over nieuwe look voertuigen26-09-2015 12:09:11
  26. Hasselt – Actie voor meer toegankelijke bushaltes26-09-2015 12:09:11
  27. “Rooseveltplaats is levensgevaarlijk”26-09-2015 12:09:11
  28. Slechtzienden zien nieuwe MIVB-bussen niet rijden26-09-2015 12:09:11
  29. Trams krijgen koplampen met led-verlichting26-09-2015 12:09:11
  30. Aanpassingen bushaltes en zebrapaden voor blinden in Sint-Andries26-09-2015 12:09:11
  31. Chaos aan tramperrons stationsplein26-09-2015 12:09:11
  32. Lanklaar: Bushaltes op Rijksweg beter toegankelijk26-09-2015 12:09:11
  33. Wilfried Vandervelden vindt blindelings zijn weg in de metro van Brussel26-09-2015 12:09:11
  34. Bussen krijgen vrij spel26-09-2015 12:09:11
  35. Lijnspotters helpen 1.250 mindervaliden26-09-2015 12:09:11
  36. 18 busstations krijgen schermen met realtime informatie26-09-2015 12:09:11
  37. Nieuwe liften voor andersvaliden26-09-2015 12:09:11
  38. Geen infopaal aan bushalte Markt Oedelem26-09-2015 12:09:11
  39. “Ik zie dat als een aprilgrap”26-09-2015 12:09:11
  40. Infoborden De Lijn zetten reizigers op verkeerd spoor26-09-2015 12:09:11
  41. MIVB slaat wit uit bij idee om bussen en trams alweer te schilderen26-09-2015 12:09:11
  42. QR codes aan de haltes van De Lijn26-09-2015 12:09:10
  43. De Lijn worstelt met nieuwe technologie26-09-2015 12:09:10
  44. Blinden zijn gekant tegen te stille bussen26-09-2015 12:09:10
  45. Gent – Supertrams rijden eind dit jaar op lijn 126-09-2015 12:09:10
  46. Tool brengt toegankelijkheid van bus- en tramhaltes in kaart10-07-2015 08:07:40
  47. Slechts 3,5 procent haltes De Lijn toegankelijk voor reizigers met beperking11-05-2015 07:05:11
  48. “Door verdwijnen bus verloor ik mijn vrijheid”20-04-2015 07:04:17
  49. Wat komt na de belbus?29-03-2015 07:03:23
  50. De Lijn: Geen bus meer na 19 uur op zondag17-12-2014 09:12:27
  51. Blinde moeilijk naar verplaatste bushalte29-05-2011 12:05:30
  52. Busstation Dampoort opnieuw in gebruik29-05-2011 12:05:51

Laatst bijgewerkt op 19 november 2017 – 17:28