Opleider blindengeleidehond gratis op bus

Africhters blindengeleidehonden reizen voortaan gratis met De Lijn

Bron: VRT Nieuws, 5 oktober 2007

Delen
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this page

  1. Prins Laurent trapt nieuwe campagne Belgisch Centrum voor Geleidehonden af25-10-2020 07:10:00
  2. Prins Laurent steunt zoektocht naar pleeggezinnen voor geleidehonden25-10-2020 07:10:14
  3. Woezel volgde een opleiding tot geleidehond en toen gebeurde er iets onverwachts …21-07-2020 07:07:12
  4. Op bezoek bij Wonka, blindengeleidehond in wording12-06-2020 04:06:52
  5. Van pup naar held als blindengeleidehond24-01-2020 07:01:15
  6. Een geleidehond opvoeden voor een ander23-01-2020 07:01:26
  7. Geleidehond leert manieren in Ledeberg18-03-2019 07:03:10
  8. Voor het eerst wordt geleidehond-puppy in Gent opgevoed15-03-2019 07:03:17
  9. “Ik mag me niet te hard aan een hond hechten”04-03-2019 08:03:56
  10. “De liefde van dieren is onvoorwaardelijk”06-12-2018 08:12:04
  11. Twintig blindengeleidehonden krijgen nieuw baasje17-11-2018 08:11:32
  12. Frank en hond Simba onafscheidelijk duo29-10-2018 07:10:09
  13. Dertig mensen op wachtlijst voor blindengeleidehond29-04-2018 07:04:45
  14. Omdat ze bijna blind is, kreeg Patricia (50) hulphond Diaz30-03-2018 06:03:39
  15. Minder lang wachten op minder dure honden01-01-2018 08:01:44
  16. Nieuw boek Marina Defauw steunt blindengeleidehonden18-11-2017 12:11:35
  17. “Binnen blijven is geen optie voor mij”13-10-2017 07:10:53
  18. Annelies traint blindengeleidehonden16-06-2017 12:06:37
  19. Vrouw moet blindengeleidehond afstaan15-06-2017 07:06:16
  20. Er is een groot tekort aan blindengeleidehonden15-06-2017 07:06:13
  21. Tuinbouwschool overhandigt eerste blindengeleidehond15-06-2017 07:06:51
  22. Overhandiging 13 blindengeleidehonden15-06-2017 07:06:23
  23. Okra Schulen bezoekt opleidingscentrum voor blindengeleidehonden15-06-2017 07:06:47
  24. Kiwanis steunt opleiding geleidehonden15-06-2017 07:06:05
  25. Bommetjes door leerlingen leiden tot sterfte en paniek bij huisdieren15-06-2017 02:06:16
  26. Nieuwe huisvesting en kennels voor Belgisch Centrum Geleidehonden14-06-2017 09:06:06
  27. Werken voor een goed doel: het Belgisch Centrum voor Geleidehonden14-06-2017 09:06:02
  28. Blindengeleidehond Xpencer herstelt langzaam van zijn hernia14-06-2017 09:06:47
  29. Van pup tot assistent-directeur Ouderenzorg: een blitzcarrière voor blindengeleidehond Diaz11-06-2017 10:06:01
  30. “25.000 euro voor één geleidehond”27-04-2017 04:04:18
  31. ‘Met Mattice aan m’n zij ben ik veel mobieler’27-04-2017 07:04:13
  32. Frans Martens (60) is puppypleegouder van blindengeleidehonden23-02-2017 11:02:55
  33. Blindengeleidehond Xpencer komt niet meer naar huis11-02-2017 09:02:29
  34. “Ik voel opnieuw mijn handicap”06-12-2016 09:12:05
  35. Blindengeleidehond Xpencer plots verlamd02-12-2016 12:12:59
  36. Hondenzegening in de Sint-Rochuskapel24-08-2016 09:08:57
  37. Blind, actief en zelfstandig17-07-2016 08:07:06
  38. Groot tekort aan blindengeleidehonden27-04-2016 09:04:19
  39. Geleidehond Xpencer aan het werk in Antwerpen01-03-2016 08:03:56
  40. Frans leidt zevende blindengeleidehond op19-01-2016 08:01:07
  41. Nieuwe huisvesting en kennels voor Belgisch Centrum Geleidehonden27-11-2015 05:11:42
  42. ‘We vormen met zijn drietjes een fijne roedel’20-11-2015 08:11:29
  43. Tienen – Kiwanis steunt goede doelen09-10-2015 08:10:50
  44. Centrum voor Geleidehonden verhuist naar voormalig hotel04-10-2015 08:10:03
  45. Belgisch Centrum voor Geleidehonden opent in voormalig hotel Beukenhof03-10-2015 09:10:12
  46. Limburgse hond en baasje winnen Britain’s Got Talent02-06-2015 06:06:15
  47. Ons huiswerk bracht 10.700,00 euro op voor het goede doel!29-05-2015 07:05:25
  48. VTM Nieuws Tekort geleidehonden10-03-2015 09:03:23
  49. Robin (zoon van Monique) & blindengeleidehond Xena10-03-2015 09:03:55
  50. Pascal met geleidehond Gizzy10-03-2015 09:03:57
  51. Opleider blindengeleidehond gratis op bus10-03-2015 09:03:25
  52. Melissa maakt kalender ten voordele van het Belgisch Centrum voor Geleidehonden10-03-2015 08:03:43
  53. Joyce De Ceulaerde10-03-2015 08:03:15
  54. BCG-puppydag op Karrewiet10-03-2015 05:03:54
  55. Back on Stage schenkt 3000 euro aan Belgisch Centrum voor Geleidehonden08-10-2014 09:10:08
  56. 100ste blindengeleidehond29-09-2014 12:09:19
  57. Prins Laurent overhandigt 100e hond opgeleid door het Belgisch Centrum voor Geleidehonden28-09-2014 03:09:10
  58. DE PLUIM. Belgisch Centrum voor Geleidehonden10-09-2014 08:09:07
  59. Cheque voor Centrum voor Blindengeleidehonden19-08-2014 10:08:16
  60. Intratuin overhandigt cheque 2.500 euro aan vzw Belgisch Centrum voor Geleidehonden15-08-2014 11:08:01
  61. Belgisch Centrum voor Geleidehonden in de krant29-07-2014 10:07:01
  62. School sponsort geleidehonden met pennen04-06-2014 07:06:02
  63. Leerlingen van domein Speelhof recycleren al hun oude pennen en steunt het BCG30-05-2014 07:05:14
  64. Hond als hulp28-05-2014 06:05:40
  65. Zutendaals theater schenkt cheque aan Belgisch Centrum voor Geleidehonden23-05-2014 06:05:12
  66. Zutendaals theater schenkt cheque aan Belgisch Centrum voor Geleidehonden15-05-2014 09:05:03
  67. School geleidehonden viert erkenning03-05-2014 12:05:05
  68. Nieuws van 3M – Grote Gift18-12-2013 01:12:48
  69. BCG op 2de plaats “Grote Gift 2013”17-12-2013 04:12:25
  70. Hasseltse handelaars en horeca heten assistentiehonden welkom17-07-2013 02:07:26
  71. Video: Presentatie Belgisch Centrum voor Geleidehonden vzw04-07-2013 05:07:26
  72. Peer: Blindengeleidehond Xack aan de deur gezet bij frituur17-01-2013 08:01:37
  73. Dank voor de klantvriendelijkheid10-10-2012 04:10:17
  74. Flessendopjes sparen voor Louis05-10-2012 06:10:56
  75. Honderdste geleidehond en gebruiker gevierd27-07-2012 08:07:33
  76. Video: Reportage over Kim & geleidehond Olly21-03-2012 12:03:01
  77. Hoe wordt een hond een blindengeleidehond?09-02-2012 05:02:52
  78. ‘Vuurwerk is ramp voor geleidehonden’27-12-2011 03:12:53
  79. Vandaag staat de geleidehond in de schijnwerpers05-06-2011 05:06:50
  80. “Ik wou geleidehond die geen haar verliest”05-06-2011 05:06:39
  81. Belgisch Centrum voor Geleidehonden viert 20-jarig bestaan05-06-2011 05:06:08
  82. Motards steunen blindengeleidehonden05-06-2011 05:06:34
  83. Blinden met honden naar parlement05-06-2011 05:06:46
  84. LDD steunt centrum voor blindengeleidehonden05-06-2011 05:06:04
  85. Foncé weigert klant met blindengeleidehond05-06-2011 05:06:29
  86. “De wereld is mooi dankzij Olly”05-06-2011 05:06:38
  87. Pleeggezinnen coachen blindengeleidehonden05-06-2011 05:06:58
  88. “Dankzij mijn hond kan ik weer zelfstandig zijn”05-06-2011 05:06:30
  89. Assistentiehonden mogen voortaan overal binnen05-06-2011 04:06:05
  90. Franni begeleidt Jul op wandeltocht door Haspengouw05-06-2011 04:06:33
  91. Dany krijgt nieuwe blindengeleidehond05-06-2011 04:06:29
  92. Frank Pletinck krijgt eerste blindengeleidehond05-06-2011 04:06:10
  93. Nieuw jasje voor blindengeleidepups05-06-2011 04:06:00
  94. Geleidehond Enka gaat met pensioen05-06-2011 04:06:39
  95. Blindengeleidehonden blij met 1.200 wandelaars Partnerwalk05-06-2011 04:06:07
  96. “Het is een perfect paar”05-06-2011 03:06:52
  97. De Portrettentrekker – Gert Basteleus05-06-2011 03:06:17
  98. Herder Franni stapt met blind baasje mee in hondenwandeling05-06-2011 03:06:05
  99. Africhters blindengeleidehonden reizen voortaan gratis met De Lijn05-06-2011 03:06:35
  100. “Zonder hond heb ik geen ogen”05-06-2011 03:06:05
  101. Elf honden krijgen blinde baas05-06-2011 03:06:46
  102. Claire Lijnen test Bumper uit05-06-2011 03:06:49
  103. “Olly opende mijn wereld”05-06-2011 03:06:42
  104. Willy Van Thielen krijgt nieuwe blindengeleidehond05-06-2011 03:06:20
  105. Te weinig geld voor geleidehonden05-06-2011 03:06:23
  106. Vier pleegouders voor blindengeleidehonden05-06-2011 03:06:10
  107. Vierhonderd honden wandelen rond Hern05-06-2011 03:06:33
  108. Geleidehonden op bezoek in het Vlaams parlement05-06-2011 03:06:44
  109. Lionsclub Twee Neten sponsort opleiding voor blindengeleidehonden05-06-2011 03:06:43
  110. “Hond is mijn zicht maar ik moet de weg wijzen”05-06-2011 03:06:56
  111. Kiwanis schenkt blindengeleidehond Kasper aan Inge05-06-2011 03:06:15
  112. Een blinde studente klaagt een pizzarestaurant aan omdat ze niet naar binnen mocht met haar geleidehond05-06-2011 03:06:47
  113. “Quest is al vijf jaar mijn rechterhand”05-06-2011 03:06:26
  114. Blinde liefde tussen Leen en haar hond05-06-2011 03:06:08
  115. BV’s zetten zich in voor blindengeleidehonden05-06-2011 02:06:32
  116. Kris en Izar zijn onafscheidelijk duo05-06-2011 02:06:28
  117. Blindengeleidehonden worden met sticker verwelkomd in Zottegemse winkels05-06-2011 02:06:45
  118. “Nieuwe toekomst met Gizzy”05-06-2011 02:06:20
  119. Kleuters vasten voor geleidehond05-06-2011 02:06:45
  120. Groot tekort aan blindengeleidehonden05-06-2011 02:06:01
  121. “Ben geeft me vrijheid”05-06-2011 02:06:40
  122. “We gaan zelfs met de hond naar het toilet”05-06-2011 02:06:20
  123. De blindengeleidehond: Hulp op straat en trouwe kameraad!05-06-2011 02:06:28
  124. “Dankzij mijn geleidehond Enka bloeide mijn wereld weer open”05-06-2011 02:06:49
  125. Centrum geleidehonden krijgt 10.000 dollar05-06-2011 02:06:03
  126. Dany Putteman heeft een blindelings vertrouwen in zijn hond05-06-2011 02:06:36
  127. “Intens gelukkig met mijn hond”05-06-2011 02:06:31
  128. Tuinwijk05-06-2011 02:06:05
  129. Geleidehond als beschermengel05-06-2011 02:06:37
  130. “Geen respect voor blinde”05-06-2011 02:06:39
  131. “Boekentassen zijn echte obstakels”05-06-2011 02:06:57
  132. Mariëtte en Winny, een onafscheidelijk paar05-06-2011 02:06:35
  133. Een trouwe begeleider voor Nathalie05-06-2011 02:06:19
  134. Dany is trouwe gezel kwijt05-06-2011 02:06:47
  135. Gewend te gehoorzamen05-06-2011 02:06:28
  136. Africhten geleidehond kost half miljoen05-06-2011 02:06:55
  137. De pendelaar met witte stok – Hond leidt blinde Adeline Valkenborg door hindernissenparcours05-06-2011 02:06:40
  138. 2.300 km fietsen om slechtzienden te steunen05-06-2011 02:06:10
  139. Blinden en slechtzienden in kijker op familiedag05-06-2011 02:06:17
  140. Loes wijst de weg05-06-2011 02:06:13
  141. “Mijn hond is mijn vrijheid”05-06-2011 02:06:58
  142. Labradors in hondenweer05-06-2011 02:06:40
  143. Automobilisten hebben te weinig respect voor blinden05-06-2011 02:06:19
  144. “Een geleidehond maakt de blinde onafhankelijk”05-06-2011 02:06:06
  145. Puppy’s nemen trein als blindengeleiders in spe05-06-2011 02:06:49
  146. Blinde Leen Opsteyn uit Lanaken is moeder van vijf kinderen05-06-2011 11:06:43
  147. Blind koppel Karla Van Eyck en Dany Putteman leiden gelukkig gezinsleven05-06-2011 10:06:55
  148. “Door lift trappen vermijden”29-05-2011 12:05:07
  149. VUB-restaurant in het nieuw29-05-2011 12:05:51

Laatst bijgewerkt op 10 maart 2015 – 21:05